Wypełnienia drzwiowe nakładkowe DECENTA

Sztuka wyboru drzwi doskonałych dopasowanych do własnego stylu – nowe wypełnienia drzwiowe klasy Decenta zbliżą Państwa do osiągnięcia tego celu. Idea główna to oferowanie zintegrowanego wzornictwa, jako drogi do uzyskania optymalnej funkcjonalności i pięknej formy. We współpracy na wyłączność z renomowanymi projektantami rozwinęliśmy pomysły i zaprojektowaliśmy produkty zasługujące na określenie „innowacyjny“. Łączą one w sobie rzeczywisty postęp z praktycznymi zaletami.

Np. pochwyty nie są traktowane jako osobne komponenty, lecz od początku stanowią część procesu projektowego. W związku z tym we wszystkich modelach projektujemy pochwyty zintegrowane, które są naszą spójną propozycją dla danego wzoru i montowane bezpośrednio na wypełnieniu drzwiowym. Dzięki temu pochwyt umieszczony jest dalej od otworu na zamek. Zaleta – więcej wolnej przestrzeni przy otwieraniu. Ten przykład pokazuje bardzo konkretnie, co tworzy synergię formy i funkcjonalności.

Również kolory i powierzchnie stanowią istotne zagadnienie. Wspólne działanie obu komponentów nadaje budynkowi indywidualność i klasę. Na efekt końcowy percepcji barw znacząco wpływa struktura powierzchni. Mikroskopijne drobinki metaliczne nadają powierzchni elegancko połyskujący, nie krzykliwy wygląd. Powierzchnie aluminiowe lakierowane proszkowo są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Solidne powierzchnie Finea spełniają najwyższe wymagania pod względem odporności na zadrapania i uderzenia, a przede wszystkim – estetyczne. Lakiery samoczyszczące pomagają bez trudu utrzymać przez lata idealny wygląd przy miniumum wysiłku.

W zakresie bezpieczeństwa i technologii, najlepiej Wasze oczekiwania spełni nasz produkt Premium – obustronne wypełnienie nakładkowe. Dzięki wykonaniu zewnętrznej i wewnętrznej szyby w jakości ESG zmniejsza się w wypełnieniach z oszkleniem ryzyko pęknięcia szkła np. na skutek dziecięcych zabaw, uderzeń ostrymi przedmiotami, czy też przy zamykaniu drzwi w czasie silnych przeciągów.

Wypełnienie nakładkowe obustronne

Konstrukcja / funkcjonalność
Elegancja od zewnątrz i wewnątrz dzięki ukrytym profilom skrzydła oraz wspaniałe wzornictwo.

Pielęgnacja
W obustronnym wypełnieniu nakładkowym brak po stronie zewnętrznej i wewnętrznej różnicy poziomów między profilem skrzydła i wypełnieniem. Pielęgnację ułatwiają wysokiej jakości powierzchnie.

Izolacja
 • Utwardzona pianka PU o wysokiej izolacji o grubości skrzydła drzwiowego z warstwą gumowej przepony o grubości 4 mm,
 • Ogólna izolacja przynajmniej 55 mm,
 • Pakiet 3-szybowy standardowo z 2 powłokami WFS i Argonem w 2 komorach.

 • Bezpieczeństwo
 • Zewnętrzna płyta aluminiowa o grubości 3 mm,
 • Wewnętrzna płyta aluminiowa o grubości 2 mm,
 • Pakiet 3-szybowy – zewnątrz i wewnątrz, szkło hartowane (ESG) o grubości 4 mm.

 • Wykonanie
  Widoczne krawędzie obustronnego wypełnienia nakładkowego lakierowane w kolorze wypełnienia.

  Wypełnienie nakładkowe jednostronne

  Konstrukcja / funkcjonalność
  Elegancja od zewnątrz dzięki ukrytym profilom skrzydła oraz wspaniałe wzornictwo. Od wewnątrz funkcjonalność, komfort w pielęgnacji i serwisowaniu dzięki wymiennym obłogom mocującym oszklenie (GBD).

  Pielęgnacja
  W jednostronnym wypełnieniu nakładkowym brak po stronie zewnętrznej różnicy poziomów między profilem skrzydła i wypełnieniem. Pielęgnację ułatwiają wysokiej jakości powierzchnie.

  Izolacja
 • Utwardzona pianka PU o wysokiej izolacyjności z warstwą gumowej przepony o grubości 4 mm,
 • Pakiet 2-szybowy standardowo z 1 powłoką WFS i Argonem.

 • Bezpieczeństwo
 • Zewnętrzna płyta aluminiowa o grubości 3 mm,
 • Wewnętrzna płyta aluminiowa o grubości 1,5 mm.

 • Wykonanie
  Widoczne krawędzie wypełnienia nakładkowego lakierowane w kolorze wypełnienia.

  Wypełnienia drzwiowe wsadowe ACCENTA

  Pod względem wizualnym wypełnienie drzwiowe jest, bez wątpienia, decydującym elementem wyglądu drzwi. Nadaje ostateczny ton ukryciu lub ukazaniu elementów konstrukcyjnych systemu drzwiowego. Drzwi powinny podkreślać całkowicie indywidualny charakter domu – w piękny sposób zaprezentować wybrany przez Państwa styl. Ponadczasowość, konsekwentne prowadzenie linii, czysta forma i bogaty dorobek, autentycznie wypracowanych przez lata linii wzorniczych Adeco: to wyróżnia nasze wzornictwo. Dzięki temu jest ono w klasie Accenta, w najlepszym tego słowa znaczeniu tradycyjne, a przy tym nie rezygnuje z innowacji. Obiecujemy Wam, że w tym względzie znajdą Państwo pomysły odpowiadające Waszym szczególnym wymaganiom.

  A jeśli znajdą Państwo swój „styl“, oferujemy poprzez nasze koncepcje kolorystyczne niemal nieograniczone możliwości dopasowania ich do Państwa okien lub do ogólnego wyglądu fasady. Nasza nazwa, od lat oznacza starannie wyprodukowane wypełnienia drzwiowe, które wyznaczają nowe standardy w zakresie wzornictwa i technologii. Przy tym wygląd, funkcjonalność i oszczędność energii stanowią dla nas równorzędne kryteria. W rozwoju poświęcamy się każdemu z tych obszarów z wielkim oddaniem. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej aktualnej gamie wypełnień wsadowych, staliśmy się w wielu dziedzinach jeszcze trochę lepsi. Oceńcie Państwo sami.

   

  Konstrukcja / funkcjonalność
  Wypełnienie jest osadzone w ramie skrzydła. Z obu stron widoczne jest “otoczenie” wypełnienia (widoczny profil skrzydła). Szlachetne powierzchnie integrują się z widocznymi elementami konstrukcyjnymi, wspierając ich funkcjonalność i wygląd.
  Izolacja
  Utwardzona pianka PU o wysokiej izolacyjności, o grubości uzależnionej od systemu profili od 30 do 48 mm; Pakiet 2-szybowy standardowo z 1 powłoką WFS i Argonem w wypełnieniach o grubości do 36 mm, opcjonalnie pakiet 3-szybowy z 2 powłokami WFS i Argonem w wypełnieniach o grubości powyżej 40 mm. Dział Handlowy chętnie służy radą w tym zakresie.
  Bezpieczeństwo
  Opcjonalnie na życzenie VSG / P4A lub P5A i bezpieczny rdzeń metalowy. 
  Dział Handlowy chętnie służy radą w tym zakresie.