DRUTEX DRZWI PVC

drzwi pvc

DRUTEX oferuje bogatą ofertę modeli drzwi PVC zarówno w systemach IGLO 5 jak i IGLO Energy, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem odpowiadającym współczesnym trendom architektonicznym.
Firma opracowała własne, autorskie systemy wypełnień drzwiowych do drzwi PVC. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, różnorodnym wypełnieniom i nowoczesnym okuciom oraz wielu opcjom wyposażenia dodatkowego, drzwi idealnie pasują do architektury budynku i stylistyki wnętrz. Z łatwością można stworzyć projekt na miarę indywidualnych potrzeb.
 
IGLO Energy
Pięciokomorowa budowa profilu klasy A oraz nowoczesny design sprawiają, że drzwi PVC IGLO ENERGY to synonim wysokiego stopnia energooszczędności, ale także pięknego wzornictwa, estetyki i doskonałej funkcjonalności. Świetne właściwości termoizolacyjne drzwi są wynikiem m.in. zastosowania wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych jak również specjalnie zaprojektowanego progu aluminiowego z przekładką termiczną oraz innowacyjnego systemu uszczelnienia. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie w takim systemie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM – rozwiązanie opatentowane. Drzwi wyróżnia wysoki stopień bezpieczeństwa, dzięki 3-punktowej automatycznej zasuwnicy renomowanej firmy MACO. Charakteryzują się również wysokim stopniem wytrzymałości, dzięki zastosowaniu zawiasów HAPS P700 z ciągnionego aluminium, zaś bogata gama wypełnień drzwiowych sprawia, że odpowiadają wymaganiom Klientów na całym świecie.
 drzwi pvc
drzwi pvc
IGLO 5
Drzwi PVC IGLO 5 w systemie trzykomorowym są idealne dla wszystkich tych, którzy nie chcą iść na kompromis ani pod względem estetycznym ani w zakresie bezpieczeństwa. Nowoczesne drzwi IGLO 5 to także połączenie piękna, innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności. Jednocześnie duże komory wzmocnień dają możliwość zastosowania zbrojenia gwarantującego odpowiednią wytrzymałość, zaś 3-punktowa automatyczna zasuwnica zwiększa poziom bezpieczeństwa.
Drzwi IGLO 5 to również inwestycja w estetykę, ponieważ wyposażone mogą być w nowoczesne wypełnienia drzwiowe, które w połączeniu z bogatą paletą kolorystyczną oraz wyposażeniem dodatkowym sprawiają, że każdy znajdzie rozwiązanie idealnie pasujące do swoich oczekiwań i wyobrażeń.
 
Nowoczesny wygląd
Zaokrąglone, eleganckie linie profilu oraz możliwość zastosowania zarówno wypełnień o klasycznej formie, jak i rozwiązań nawiązujących do nowoczesnej stylistyki. Oferujemy duży wybór pochwytów, klamek, gałkoklamek i wyposażenia dodatkowego. Bogata paleta kolorystyczna drzwi w połączeniu z możliwością wyboru wielu wzorów wypełnień oraz różnorodne opcje dodatkowe mogące uatrakcyjnić design drzwi stwarzają możliwość pełnej indywidualizacji projektu.
Wysoka funkcjonalność
Stalowe wzmocnienia w drzwiach oraz wysokiej jakości komponenty zapewniają komfort użytkowania. Drzwi PVC Iglo Energy wyposażone są w najnowocześniejsze na rynku zamki do drzwi Z-TF MF-BO renomowanej firmy MACO, które posiadają dodatkowe zapadki multifunkcyjne oraz dwa stalowe bolce, dzięki czemu uzyskujemy optymalny i stały docisk na całej wysokości drzwi. Po zamknięciu skrzydło zostaje zatrzymane w trzech punktach.
Doskonała energooszczędność
Wielokomorowa budowa profilu oraz innowacyjny sposób uszczelnienia wykonanego ze spienionego EPDM (dot. drzwi PVC Iglo Energy) wpływa na walory termoizolacyjne drzwi. W standardzie występuje ciepły próg z przekładką termiczną ograniczającą straty ciepła.
Wysoki stopień bezpieczeństwa
W standardzie zasuwnica 3-punktowa z systemem automatycznego potrójnego ryglowania. Bezpieczeństwo gwarantują wysokiej jakości okucia renomowanej firmy MACO oraz zawiasy zabezpieczające przed ściągnięciem skrzydła. Zastosowanie na skrzydle minimum trzech zawiasów HAPS P700 z ciągnionego aluminium (dot. drzwi PVC Iglo Energy) oraz progu aluminiowego wpływa na trwałość drzwi.
Optymalna budowa i stabilność konstrukcji
Każdy model wypełnienia drzwiowego skonstruowany jest z płyty HPL2/pianka poliuretanowa/blacha aluminiowa 1mm/ pianka poliuretanowa/płyta HPL2. Aplikacje wykonane są wyłącznie ze stali nierdzewnej z różnorodnymi ozdobami, a dzięki ich dwustronnemu zastosowaniu, drzwi świetnie prezentują się zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz pomieszczenia. Grubość wypełnienia wynosi 36 mm.
 
drzwi pvc
Przykładowe wypełnienia drzwiowe dostępne w ofercie Drutex:

drzwi pvc