Drzwi Duo Slide

System Duo Slide umożliwia tworzenie drzwi przesuwnych, które z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne okna. Drzwi mogą poruszać się na jednym lub dwóch torach jezdnych. Szklenie pakietami do szerokości 19 mm pozwala na zastosowanie pakietu dwuszybowego, co znacznie poprawia właściwości termoizolacji konstrukcji. Mimo tego, że w systemie zastosowano wzmocnienie stalowe to trzeba pamiętać, że ograniczenie konstrukcyjne w przypadku tego systemu wynosi 60 kg na skrzydło.

Ciekawszego wyglądu drzwiom może nadać kolor. Drzwi przesuwne wykonane w oparciu o system Duo Slide mogą przybrać dowolny kolor z palety kolorów Aluplast. Proponujemy okleinowanie jednostronne, dwustronne oraz okleinowanie w formule duo-kolor. Profile drzwi mogą mieć inny kolor od strony zewnętrznej, a inny od wewnątrz.

Skrzydła okien zbudowanych w oparciu o system Duo Slide poruszają się po jednym lub dwóch torach jezdnych. Wózki jezdne wyposażone są w wysokiej jakości podkładki wyrównujące do systemów PVC, wsporniki boczne, wspornik odciążający rolki wózków. Elementy zapewnią długoletnie działanie wózków oraz pozwolą uniknąć blokady systemu.

  • głębokość zabudowy – 60 mm,
  • szklenie pakietami o szerokości od 4 do 19 mm,
  • maksymalny ciężar skrzydła – 60 kg,
  • standardowy pakiet szklenia to 4/10Ar/4th [Ug=1,4],
  • ilość torów jezdnych – 2 lub 3,
  • możliwość okleinowania duo-kolor,
  • prosta funkcja przesuwu skrzydeł,
  • zastosowanie uszczelek szczotkowych na styku skrzydeł z ościeżnicą oraz pomiędzy skrzydłami.
Stolarka, a w szczególności drzwi przesuwne coraz częściej stanowią element dekoracyjny budynku. Istnieje wiele sposobów na to jak uczynić z niego niebanalną ozdobę – zarówno całego budynku jak i wnętrza. Dla naszych klientów mamy kilka propozycji. Podstawową jest dobór koloru i struktury okleiny. Dysponujemy szeroką paletą kolorów. Dzisiejsza technologia pozwala nam na okleinowanie jednostronne, dwustronne oraz w formule duo-kolor.
 
Aby drzwi przesuwne były ciepłe proponujemy wyposażyć je w dwukomorowy pakiet szybowy oraz ciepłą ramkę dystansową. Te dwa elementy mają ogromny wpływ na współczynnik przenikalności cieplnej całej konstrukcji.

Dla systemu Duo Slide proponujemy trzy typy poszerzeń – 15, 60, 130 mm. Proponujemy także parapety zewnętrzne o szerokości 105 i 150 mm.

Chcąc zapewnić stały przepływ powietrza w pomieszczeniach proponujemy wyposażyć drzwi przesuwne w nawiewniki. Rekomendowanym modelem jest tutaj nawiewnik naszybowy Renson.

Bezpieczeństwo użytkowania drzwi przesuwnych Duo Slide zapewni klamka z kluczykiem.

Drzwi przesuwne wykonane w oparciu o system Duo Slide mogą poruszać się według trzech schematów:

  • Schemat „A” – dwa skrzydła, z czego jedno jest skrzydłem jezdnym.
  • Schemat „D” – dwa skrzydła, z czego oba są skrzydłami jezdnymi.

TERMOIZOLACJA

Nasze okna to połączenie wysokich właściwości użytkowych oraz pionierskich rozwiązań w zakresie energooszczędności.

ESTETYKA

Okno powinno być ozdobą i decydować o klimacie wnętrza. Stawiamy na design, estetykę oraz precyzję wykonania.

TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ

Nasze okna notują znikomy odsetek reklamacji. Na każdy ich element dajemy kilkuletnią gwarancję, bo jesteśmy pewni ich jakości.

BEZPIECZEŃSTWO

Gdy jesteś poza domem, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo domu i bliskich. Nasze okna należą do najbezpieczniejszych na rynku!

Zainteresował Cię ten produkt?