Drzwi Multi Slide

Drzwi przesuwne wykonane w oparciu o system Multi Slide to optymalna ochrona cieplna, której gwarancją jest m.in. możliwość szklenia pakietami do szerokości 33 mm.

Przy pomocy Multi Slide można wykonać drzwi przesuwne o maksymalnym wymiarze 3200×2200 mm. Zastosowanie specjalnego profilu ościeżnicy, który pełni funkcję dodatkowego toru jezdnego, umożliwia wykonanie konstrukcji wielotorowej. Dzięki temu można uzyskać efekt podobny do drzwi harmonijkowych, gdzie kilka skrzydeł po otwarciu nasuwa się na jedną ze skrajnych kwater, tworząc jedno, niczym nie przedzielone, światło przejścia.

Skrzydła okien zbudowanych w oparciu o system Multi Slide poruszają się po dwóch lub trzech torach jezdnych. Wózki jezdne wyposażone są w wysokiej jakości podkładki wyrównujące do systemów PVC, wsporniki boczne, wspornik odciążający rolki wózków. Elementy zapewnią długoletnie działanie wózków oraz pozwolą uniknąć blokady systemu.

 • głębokość zabudowy – 80 (kolorystyka Aluplast), 96 mm lub 170 mm (tylko okleinowane lub krem w masie),
 • szklenie pakietami o szerokości od 4 do 33 mm,
 • maksymalny ciężar skrzydła – 60 kg,
 • maksymalne wielkości skrzydeł – 700 x 2300 mm lub 1300 x 1950 mm,
 • maksymalny wymiar drzwi przesuwnych – 3200 x 2200 mm,
 • standardowy pakiet szklenia to 4/16Ar/4th [Ug=1,1],
 • ilość torów jezdnych – 2 lub 3,
 • możliwość okleinowania duo-kolor,
 • prosta funkcja przesuwu skrzydeł,
 • zastosowanie uszczelek szczotkowych na styku skrzydeł z ościeżnicą oraz pomiędzy skrzydłami.
Stolarka, a w szczególności drzwi przesuwne coraz częściej stanowią element dekoracyjny budynku. Istnieje wiele sposobów na to jak uczynić z niego niebanalną ozdobę – zarówno całego budynku jak i wnętrza. Dla naszych klientów mamy kilka propozycji. Podstawową jest dobór koloru i struktury okleiny. Dysponujemy szeroką paletą kolorów. Dzisiejsza technologia pozwala nam na okleinowanie jednostronne, dwustronne oraz w formule duo-kolor.

Aby drzwi przesuwne były ciepłe proponujemy wyposażyć je w dwukomorowy pakiet szybowy oraz ciepłą ramkę dystansową. Te dwa elementy mają ogromny wpływ na współczynnik przenikalności cieplnej całej konstrukcji.

Dla systemu Multi Slide proponujemy trzy typy poszerzeń – 35, 60, 100 mm. Proponujemy także parapety zewnętrzne o szerokości 105 i 150 mm.

Chcąc zapewnić stały przepływ powietrza w pomieszczeniach proponujemy wyposażyć drzwi przesuwne w nawiewniki. Rekomendowanym modelem jest tutaj nawiewnik naszybowy Renson.

Bezpieczeństwo użytkowania drzwi przesuwnych Multi Slide zapewni klamka z kluczykiem lub klamka dwustronna z zamkiem, która umożliwia komfortowe zamykanie drzwi na klucz zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz.

Drzwi przesuwne wykonane w oparciu o system Multi Slide mogą poruszać się według trzech schematów:

 • Schemat „A” – dwa skrzydła, z czego jedno jest skrzydłem jezdnym.
 • Schemat „C” – cztery skrzydła, z czego dwa są skrzydłami jezdnymi.
 • Schemat „D” – dwa skrzydła, z czego oba są skrzydłami jezdnymi.

TERMOIZOLACJA

Nasze okna to połączenie wysokich właściwości użytkowych oraz pionierskich rozwiązań w zakresie energooszczędności.

ESTETYKA

Okno powinno być ozdobą i decydować o klimacie wnętrza. Stawiamy na design, estetykę oraz precyzję wykonania.

TRWAŁOŚĆ I JAKOŚĆ

Nasze okna notują znikomy odsetek reklamacji. Na każdy ich element dajemy kilkuletnią gwarancję, bo jesteśmy pewni ich jakości.

BEZPIECZEŃSTWO

Gdy jesteś poza domem, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo domu i bliskich. Nasze okna należą do najbezpieczniejszych na rynku!

Zainteresował Cię ten produkt?