O nas

Kim jesteśmy?

Firma CK Stolarka została założona w 2013 r. Od początku, naszym celem było tworzenie elastycznych rozwiązań dopasowanych w 100% do potrzeb naszych Klientów. Wraz z rozwojem naszej firmy, rozrósł się również asortyment oferowanych przez nas produktów. Dziś w Państwa ręce oddajemy między innymi energooszczędne okna, drzwi tarasowe, rolety zewnętrzne, drzwi zewnętrzne, ślusarkę aluminiową, bramy garażowe oraz akcesoria do okien i drzwi. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, oferujemy wiele wzorów, kolorów i dodatków do stolarki okiennej. Jakość naszych produktów i usług, potwierdzają liczne certyfikaty i uznanie rzeszy zadowolonych Klientów w całej Polsce. Nie spoczywamy na laurach, dlatego ciągle staramy się dążyć do doskonałości oraz ulepszać nasz asortyment i wprowadzać nowe technologie.

Przyświeca nam jeden cel – aby dostarczać produkt najwyższej jakości, który zadowoli gusta i potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jako centrum drzwi i okien z wieloletnim doświadczeniem, realizujemy powierzone zlecenia precyzyjnie i terminowo, z poszanowaniem obowiązujących norm dotyczących sztuki stolarki budowlanej. Wykonujemy ocieplenia okien oraz prowadzimy usługi w zakresie montażu i serwisu rolet zewnętrznych, okien oraz drzwi zewnętrznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór stolarki okiennej drewnianej, PVC i aluminiowej. Dodatkowo wyposażymy Państwa dom w drzwi zewnętrzne, rolety zewnętrzne zabezpieczające, bramy garażowe oraz parapety. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Do współpracy zapraszamy Klientów indywidualnych oraz firmy i przedsiębiorstwa, poszukujące solidnych i terminowych usług. W ramach świadczonych przez nas usług zajmujemy się sprzedażą stolarki okiennej, drzwi zewnętrznych, rolet zewnętrznych zabezpieczających, bram garażowych oraz parapetów. Dodatkowo, montujemy zamówione w naszej firmie elementy pod wskazanym przez Klienta adresem.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Naszą bogatą ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców województwa pomorskiego. W szczególności do współpracy zachęcamy Klientów z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Władysławowo, Rumia, Reda czy Puck.

Na życzenie dojeżdżamy również do Klientów z okolicznych województw. Wszystkim Klientom zapewniamy indywidualne podejście do powierzonych w nasze ręce zleceń.

Gwarantujemy profesjonalny montaż i fachowe doradztwo na każdym etapie zlecenia.
Zachęcamy do bezpłatnej konsultacji oraz wyceny!

Dlaczego warto wybrać CK STOLARKA?

  • Ekspresowe terminy dla wymagających Klientów,
  • Indywidualne podejscie do każdej realizacji,
  • Innowacyjne sposoby przedstawiania nietypowych rozwiązań,
  • Fachowe doradztwo w zakresie stolarki otworowej,
  • Pełny podgląd na rynek i szeroki asortyment produktów,
  • Bezpłatne konsultacje oraz wyceny,
  • Konstrukcje przestrzenne, ogrody zimowe oraz zabudowy balkonów.