Oferta

OKNA
ROLETY
DRZWI TARASOWE
DRZWI
BRAMY
PARAPETY
Przez lata działalności w branży stolarki okiennej, opracowaliśmy wyjątkową ofertę usług, z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów. Działamy w pełni kompleksowo, dostarczając im szeroki asortyment produktów, które powstają dzięki naszej bogatej wiedzy i doświadczeniu oraz za pomocą wysokiej klasy narzędzi.

Dla komfortu naszych Klientów służymy fachowym doradztwem w wyborze optymalnych rozwiązań oraz indywidualnym podejściem do każdego z projektów. Solidnie montujemy nasze produkty, a w razie potrzeby wykonujemy niezbędne prace serwisowe. Zawsze w terminie i w dobrych cenach.

Naszym umiejętnościom zaufały przez lata setki Klientów z Pomorza i okolicznych województw. Wyposażyliśmy obiekty Klientów prywatnych, firm i przedsiębiorstw w stolarkę okienną – okna aluminiowe, drewniane i PVC, drzwi zewnętrzne, parapety, bramy garażowe oraz rolety zewnętrzne.

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz z firmami i przedsiębiorstwami.

Działamy na terenie województwa pomorskiego.
Zapraszamy mieszkańców województwa Pomorskiego i okolic, w tym Władysławowa, Wejherowa, Pucka, Redy, Rumi, Gdyni, Gdańska i Sopotu, do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i opiniami zadowolonych Klientów.

W celu omówienia warunków współpracy prosimy o kontakt.